Buty robocze na magazyn- jakie wybrać?

Praca w magazynie często wiąże się ze sporą ilością chodzenia. Buty ochronne stosowane w pracach magazynowych powinny być przede wszystkim komfortowe oraz wygodne.

Każdy pracodawca zobowiązany jest zapewnić pracownikowi nieodpłatnie odzież i obuwie robocze odpowiednich do pracy na danym stanowisku zgodnie z zasadami BHP obowiązującymi na terenie zakładu pracy a także przyjętymi zasadami określonymi w Polskich Normach, o czym mowa jest w  art. 237 (7) Kodeksu Pracy. 

Szukając odpowiedniego obuwia musimy zwrócić uwagę na klasę ochrony. W pracach magazynowych potrzebujemy obuwia, który posiada podnosek, wkładkę antyprzebiciową oraz podeszwę odporną na poślizgnięcia.

W naszej hurtowni znajdą Państwo szeroki wybór obuwia dostosowanego do prac magazynowych.

Poniżej przedstawiamy kilka dostępnych modeli 😊

Obuwie FLYTEX S1P ARDON

Lekkie obuwie robocze w sportowym stylu. Posiadają podnosek stalowy oraz wkładkę antyprzebiciową. Półbuty FLYTEX są w kategorii S1P. Cholewka wykonana w technologii bezszwowej „3D KNIT”. Dodatkowo obuwie ma wymienną wkładkę ANATOMIC GEL, co zapewnia wygodę podczas użytkowania. Wykonane z przewiewnej dzianiny. Idealne do prac w magazynie, dla kierowców, dla pracowników restauracji, a także do pracy na powietrzu w ciepłe dni.  Obuwie doskonałe dla kobiet a także mężczyzn.

Obuwie TRIMMER S1P ARDON

W obuwiu TRIMMER zastosowano nowoczesne lekkie materiały, aby nie obciążały buta i umożliwiały wygodne noszenie przez cały dzień. TRIMMER doskonale łączy solidną cholewkę ze skóry zamszowej   z oddychającym materiałem, co pomaga w naturalnej cyrkulacji powietrza, odprowadza pot ze skóry i zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi. Wystarczy pociągnąć elastyczny sznurek, aby idealnie dopasować buta na szerokość. But ma trwały, stabilny kształt, jest łatwy do założenia i pewnie mocuje stopę. Nawet obuwie ochronne może odpowiadać nowoczesnemu stylowi.

Obuwie MIAMI S1P DELTA PLUS

Letnie obuwie ochronne MIAMI S1P SRC z metalowym podnoskiem oraz wkładką antyprzebiciową. Wykonane z poliestru i bawełny, dzięki czemu but jest przewiewny. Podeszwa obuwia z PU jednolitej gęstości posiada dużą elastyczność. Miami dodatkowo posiada właściwości antyelektrostatyczne.

Obuwie 7212FG S1P BETA

Półbuty robocze bezpieczne BETA 7212FG S1p to obuwie z polimerowym podnoskiem. Wierzch obuwia jest zamszowy. Wkładka antyprzebiciowa z włókna kompozytowego, podnosek pokryty jest

PU. Wstawka na nosku odporna jest na przetarcia. Posiadają absorpcję energii w części piętowej. Podeszwa odporna jest na oleje, węglowodory a także rozpuszczalniki. Podeszwa antypoślizgowa. Obuwie jest odporne na zginanie > 60 000 zgięć. Buty niemagnetyczne bez elementów metalowych. Dodatkowo wielowarstwowa bardzo przewiewna podszewka.