Engelbert Strauss – spodnie robocze

Szukasz mocnych i wytrzymałych spodni roboczych? Świetnie trafiłeś!

W szczególności polecamy spodnie robocze światowej marki Engelbert Strauss.

Charakteryzują się one wytrzymałością, solidnym wykonaniem i nowoczesnym wyglądem.

Takie spodnie posłużą na lata 😀

Spodnie do pasa Engelbert Strauss e.s. MOTION 2020

Wyposażone w pas Flexbelt® z elastycznymi elementami bocznymi. Zapewnia to duży komfort użytkowania. Spodnie posiadają potrójne szwy. Szerokie i wytrzymałe szlufki posiadają rzep, dzięki czemu pracownik ma możliwość zamontowania torby na narzędzia. Spodnie Engelbert Strauss e.s. motion 2020 wyposażone w 2 kieszenie boczne a także 2 kieszenie tylne wzmocnione CORDURA®.

Spodnie do pasa Engelbert Strauss Zip-off e.s. active

Spodnie do pasa marki Engelbert Strauss Zip-off e.s. active. Spodnie charakteryzują się bardzo dużą funkcjonalnością, dzięki możliwości odpięcia nogawek. W jednej chwili z długich spodni mamy możliwość zrobienia spodni 3/4. Ergonomicznie ukształtowany obszar kolan z elastyczną wstawką po wewnętrznej stronie. Nogawki posiadają specjalne kieszenie na nakolanniki. Wyposażone w 2 głębokie kieszenie boczne a także kieszeń bezpieczeństwa po lewej stronie zapinana na zamek. Dodatkowo kieszenie na linijki wewnątrz po lewej stronie, przegródki na długopisy po prawej stronie i pętelka na młotek po lewej stronie.

Spodnie do pasa Engelbert Strauss e.s. MOTION 2020

Spodnie do pasa marki Engelbert Strauss o nowoczesnym i sportowym kroju. Wyposażone w pas Flexbelt® z elastycznymi elementami bocznymi. Zapewnia to duży komfort użytkowania. Spodnie posiadają potrójne szwy. Szerokie i wytrzymałe szlufki posiadają rzep, dzięki czemu pracownik ma możliwość zamontowania torby na narzędzia. Spodnie Engelbert Strauss e.s. motion 2020 wyposażone w 2 kieszenie boczne a także 2 kieszenie tylne wzmocnione CORDURA®.