Wyświetlanie 1–20 z 30 wyników

Pozostałe obuwie i akcesoria do obuwia – upewnij się, że niczego nie brakuje!

Wybór odpowiedniego obuwia roboczego to pierwszy krok do komfortowej i bezpiecznej pracy. Równie istotny jest jednak dobór akcesoriów, które pozwolą w pełni cieszyć się nowym zakupem. Akcesoria do obuwia takie jak wkładki, środki do pielęgnacji obuwia lub jego dezynfekcji oraz przyrządy, które ułatwią zakładanie butów, umożliwią zadbanie o buty BHP mimo długotrwałego użytkowania, często w trudnych warunkach. Poza obuwiem roboczym, warto zadbać także o pozostałe obuwie, takie jak ochronne, gumowe kalosze. W ofercie sklepu Behapowy.pl znajdziesz wszelkiego rodzaju produkty, które pomogą Ci uzupełnić wyposażenie robocze. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i wybierz odpowiednie akcesoria. 

Pozostałe obuwie – nie tylko buty BHP

W ofercie Behapowy.pl poza obuwiem roboczym znajdziesz także różnego rodzaju obuwie ochronne. W przypadku pracy w szczególnie trudnych warunkach doskonale sprawdzą się kalosze ochronne. Są one uznawane za najlepszą ochronę stopy w wielu gałęziach przemysłu. Obuwie tego typu ma wysoką cholewkę sięgającą nawet pod kolano. Kalosze najczęściej wykonane są z jednolitego, nieprzemakalnego materiału. Często do ich produkcji wykorzystuje się gumę lub lekkie tworzywo EVA. Jest to specjalny typ porowatego tworzywa, które jest niezwykle elastyczne. Tworzywo EVA posiada właściwości amortyzujące, izolujące i ochronne. Jest także łatwe w czyszczeniu – do usunięcia zabrudzeń wystarczy tylko mokra ściereczka lub gąbka. Kalosze ochronne będą posiadały także wzmocnioną podeszwę, zabezpieczającą stopę przed uszkodzeniami. Kalosze będą zawierały także miękką wyściółkę, gwarantującą stabilizację stopy oraz komfortową pracę przez wiele godzin. W ofercie Behapowy.pl znajdziesz kalosze ocieplane w środku lub modele bez ocieplenia. Dzięki temu zyskasz ochronę przed niekorzystnymi warunkami, niezależnie od pogody. Szeroki wybór kolorów, rozmiarów oraz różnorodnych modeli sprawi, że z pewnością znajdziesz produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Środki do pielęgnacji obuwia – zadbaj o swoje buty

Dobrej jakości obuwie BHP – jeśli ma posłużyć przez długi czas – wymaga odpowiedniej pielęgnacji, szczególnie jeśli będzie użytkowane w trudnych warunkach. Warto upewnić się, że zapewnimy mu odpowiednie czyszczenie i impregnację. W ofercie sklepu Behapowy.pl znajdziesz różnego rodzaju środki do pielęgnacji obuwia, które zapewnią Twoim butom odpowiednią ochronę, takie jak impregnat zabezpieczający przed wodą oraz preparat do skór licowych. Nie czekaj i już dziś wybierz odpowiednie produkty do pielęgnacji.

Środki do dezynfekcji obuwia – bezpieczeństwo i komfort użytkowania butów

Długie godziny pracy w trudnych warunkach mogą spowodować nadmierne pocenie się stopy i w konsekwencji nieprzyjemny zapach wewnątrz obuwia oraz ryzyko wystąpienia różnego rodzaju chorób skóry. Jeśli chcesz zapobiec takiej sytuacji, postaw na środki do dezynfekcji obuwia. W naszej ofercie znajdziesz dezodorant do stóp, który zmniejszy skłonność do pocenia się stóp, wyeliminuje nieprzyjemny zapach oraz zapewni uczucie chłodu i świeżości nawet podczas długotrwałej pracy. Dezodorant najlepiej sprawdzi się w połączeniu z dezodorantem do obuwia z nanocząstkami srebra i krzemionki, który skutecznie odświeży wnętrze obuwia roboczego. Posiada on właściwości antyseptyczne, dzięki czemu wyeliminuje problem namnażania się bakterii wewnątrz obuwia.

Akcesoria do obuwia – dodatkowa wygoda

W celu zwiększenia wygody użytkowania obuwia, warto zadbać o odpowiednie akcesoria. W ofercie sklepu Behapowy.pl znajdziesz akcesoria do obuwia takie jak różnego rodzaju wkładki do butów, sznurowadła a także ocieplacze. Jeśli zależy Ci na dodatkowym komforcie użytkowania obuwia, już dziś wybierz wkładki ze wstawkami żelowymi, które – dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi – zapewnią wygodę podczas pracy. Posiadamy w ofercie także wkładki antybakteryjne, które pomogą w utrzymaniu higieny butów. Jeśli zależy Ci na zapewnieniu dodatkowego komfortu termicznego, idealnym rozwiązaniem będą wkładki termiczne lub specjalne ocieplacze do butów. W naszej ofercie posiadamy także sznurowadła oraz drewniane łyżki do butów, które przyczynią się do zwiększenia komfortu zakładania i noszenia obuwia roboczego.

Akcesoria do obuwia – niezbędne dodatki w atrakcyjnych cenach

Buty BHP to nie wszystko – pozostałe obuwie oraz środki do pielęgnacji obuwia są równie istotne. Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą akcesoriów, dostępną w sklepie Behapowy.pl. Postaw na najwyższą jakość produktów i już dziś wzbogać swoje zakupy o niezbędne dodatki.

Sprawdź naszą ofertę obuwia ochronnego, takiego jak półbuty, buty robocze za kostkę i buty robocze ocieplane.