Odzież robocza – wizytówką firmy

Każdy pracownik musi mieć zapewnione bezpieczne warunki pracy. Odzież robocza to jeden z elementów, który wpływa na bezpieczeństwo w pracy. Dodatkowo warto pamiętać, że pierwsze wrażenie też ma znaczenie. Ubrania pracowników gwarantują wizytówkę firmy.

Dobierając odzież dla swoich pracowników warto zwrócić uwagę na takie elementy jak np. warunki pracy, wygląd odzieży lub kolor.

Dlaczego warto na to spojrzeć ?

Po ocenie warunków pracy, pracodawca będzie wiedział czy jego pracownikom potrzebna jest odzież chroniąca przed temperaturą, czy potrzebna jest ochrona przed np. czynnikami chemicznym lub innymi czynnikami zewnętrznymi. Gdy pracownik będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie w swojej odzieży roboczej, może to oddziaływać na jego zaangażowanie w pracę a co za tym idzie, wizerunek firmy.

Wygląd odzieży bhp również ma znaczenie. Naszym klientom proponujemy spodnie, które nie wyglądają już jak typowe ubranie robocze.

Spodnie Urban+ posiadają dużą ilość kieszeni. Dla lepszej wytrzymałości są wzmacniane na szwach, w miejscach podatnych na rozdarcie a także w kroku. A co ważne wyglądają jak ,,bojówki”. Wytrzymałe nowoczesne spodnie, w których pracownik będzie czuł się bezpiecznie oraz modnie.

Spodnie do pasa URBAN + granatowe z Cordurą H6476

Pracodawca przy wyborze odzież roboczej może kierować się np. kolorem. Kolor może nawiązywać do logo firmy lub branży w jakiej firma funkcjonuje. Gdy w logo firmy przeważa kolor żółty, można wybrać żółty komplet odzieży roboczej. Jednakże większość odzieży w żółtym kolorze to ubrania odblaskowe idealne dla drogowców.
Dlatego proponujemy komplet odzieży NEON z żółtymi wstawkami. Wygląda nowocześnie posiada kolor żółty nawiązujący do logo ale nie jest to komplet odzieży odblaskowej.

Ardon Neon Mocne Spodnie Robocze do Pasa Ostrzegawcze Monterskie

Warto pomyśleć również o nadrukowaniu lub wyhaftowaniu loga firmy na odzieży swoich pracowników. Większe zaufanie wzbudza pracownik schludnie ubrany, który reklamuje firmę nie tylko pracą a również logiem nadrukowanym na odzieży.
Przy wyborze oznakowania odzież należy wziąć pod uwagę warunki pracy oraz materiał z którego uszyte są ubrania. Nie każdy materiał nada się do nadruku. Np. na polarach najlepiej wykonać haft, będzie on wyglądał estetycznie oraz będzie trwalszy.

Zapraszamy do składania zamówień na odzież bhp oraz usługi nadruku i haftu.