Spodnie robocze dla montera

Spodnie robocze monterskie to najchętniej kupowane spodnie w naszej hurtowni.

Wyróżniają się wytrzymałością, dużą ilością kieszeni, a także są wygodne. Chronią pracownika przed zagrożeniami oraz pomagają w wykonywaniu jego obowiązków.

W naszym sklepie znajdą Państwo spodnie, które są wykonane w sportowym stylu, np.

SPODNIE NEON ARDON

Dzięki starannie opracowanej sylwetce spodnie dobrze się układają. Nowoczesny krój umożliwia wygodne poruszanie się i siedzenie. Ponadto kolana są ukształtowane anatomicznie, aby zwiększyć zakres ruchu i dostosować się podczas pracy w wymagającym środowisku. Podczas pracy docenisz wielofunkcyjne boczne kieszenie mieszkowe, świetnym dodatkiem jest również kieszeń na telefon komórkowy czy wielofunkcyjna kieszeń na narzędzia. W części kolanowej znalazło się również miejsce na nakolanniki z zapięciem na rzepy.

Kolejna nasza propozycja to spodnie wzmacniane CORDURĄ, które mają zwiększoną odporność na zużycie oraz rozdarcie

Spodnie do pasa z kolekcji premium R8ED + ® zachwycą sportowym krojem i szeregiem funkcjonalnych dodatków. Stanowią świetną okazję do wyboru jakościowej i wygodnej odzieży do wymagających zawodów, która nie tylko ochroni Cię, ale również doskonale zaprezentuje. Uzupełnieniem spodni są obszerne kieszenie, które można wykorzystać do szybkiego przechowywania narzędzi lub drobnego materiału. W szczegółach wykorzystano również obszar kolan z miejscem na nakolanniki na idealnej wysokości. Talię uzupełnia elastyczna gumka, która dobrze utrwala ubranie podczas spokojnych i aktywnych zajęć.

Polecamy także spodnie URBAN+ marki ARDON

Spodnie robocze  do pasa Urban + posiadają elastyczną lamówkę w pasie ze zintegrowaną gumą zwiększającą komfort noszenia. Posiadają podwójne części w strefie kolan a także kieszeń na nakolanniki. Dodatkową ochronę stanowią paski odblaskowe w części przedniej i tylnej, zwiększające dostrzegalność pracownika. Posiadają potrójne szwy w częściach narażanych na duże obciążenie. Powłoka hydrofobowa zwiększa komfort noszenia również w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Doskonałą ergonomię i maksymalną swobodę ruchu zapewnia technologia stretch TABIFLEX stosowana w częściach narażonych na duże obciążenie.

Na upalne dni świetnie sprawdzą się spodnie z serii URBAN SUMMER

Spodnie do pasa w modnym i sportowym stylu, lekkie, profesjonalnie wykonane z dużą ilością kieszeni. Posiadają kieszenie na nakolanniki, szlufki na pasek oraz wiele elementów odblaskowych dzięki, którym osoba pracująca właśnie w nich może czuć się bezpiecznie. Spodnie Urban Summer oprócz wielu kieszeni mają również odwrotne zamki błyskawiczne.

W naszej hurtowni znajdą Państwo również odzież marki ENGELBERT STRAUSS.

Polecamy szczególnie spodnie z kolekcji MOTION 2020;

Spodnie do pasa marki Engelbert Strauss o nowoczesnym i sportowym kroju. Wyposażone w pas Flexbelt® z elastycznymi elementami bocznymi. Zapewnia to duży komfort użytkowania. Spodnie posiadają potrójne szwy. Szerokie i wytrzymałe szlufki posiadają rzep, dzięki czemu pracownik ma możliwość zamontowania torby na narzędzia. Spodnie Engelbert Strauss e.s. motion 2020 wyposażone w 2 kieszenie boczne a także 2 kieszenie tylne wzmocnione CORDURA®. Dodatkowo wzmocniona funkcjonalna kieszeń na linijkę i wielokomorowa kieszeń na udzie. Strefa kolan wykonana z wytrzymałej CORDURY® ze specjalnymi kieszeniami na nakolanniki.

Spodnie z odpinanymi nogawkami? Proszę bardzo 🙂

Spodnie do pasa marki Engelbert Strauss Zip-off e.s. active. Spodnie charakteryzują się bardzo dużą funkcjonalnością, dzięki możliwości odpięcia nogawek. W jednej chwili z długich spodni mamy możliwość zrobienia spodni 3/4. Ergonomicznie ukształtowany obszar kolan z elastyczną wstawką po wewnętrznej stronie. Nogawki posiadają specjalne kieszenie na nakolanniki. Wyposażone w 2 głębokie kieszenie boczne a także kieszeń bezpieczeństwa po lewej stronie zapinana na zamek. Dodatkowo kieszenie na linijki wewnątrz po lewej stronie, przegródki na długopisy po prawej stronie i pętelka na młotek po lewej stronie. Co więcej kieszeń na udzie z klapką po lewej stronie, dołączone kieszenie na długopisy i kieszeń na telefon komórkowy a także 2 tylne kieszenie.