Ubranie robocze URBAN+ marki ARDON

W tej kolekcji znajdą Państwo bluzę, spodnie do pasa oraz ogrodniczki. Charakteryzują się one wzmocnieniami z materiału cordura oraz potrójnymi szwami. W spodniach do pasa i ogrodniczkach zastosowano otwory wentylacyjne, wodoodporną cholewkę oraz w kroku technologię Tabiflex stretch.

Bluza robocza Urban+

Bluza robocza Urban+ będzie się zawsze dopasowywała, dzięki ergonomicznemu szczupłemu fasonowi. Regulowana szerokość rękawów i lamówki dolnej za pomocą zatrzasków. Posiada 2 wewnętrzne kieszenie , 2 duże kieszenie piersiowe zamykane na rzep, 1 kieszeń piersiowa z suwakiem a także 2 kieszenie boczne zapinane na zamek błyskawiczny. Dodatkowo na lewym rękawie kieszeń na długopisy wzmocniona materiałem CORDURA.

Spodnie do pasa URBAN +

Spodnie robocze  do pasa Urban + posiadają elastyczną lamówkę w pasie ze zintegrowaną gumą zwiększającą komfort noszenia. Wyposażone w 2 przednie kieszenie przelotowe wzmocnione materiałem CORDURA, 2 kieszenie tylne krytą plisą, dużą kieszeń przelotową na nogawce. Dodatkowo 1 kieszeń z suwakiem na telefon komórkowy, kieszeń na nóż łamany, śrubokręt i ołówki stolarskie, na prawej nogawce kieszeń na metr składany, śrubokręt i nóż łamany, wzmocnienie z materiału CORDURA. Posiadają podwójne części w strefie kolan a także kieszeń na nakolanniki. Dodatkową ochronę stanowią paski odblaskowe w części przedniej i tylnej, zwiększające dostrzegalność pracownika. Posiadają potrójne szwy w częściach narażanych na duże obciążenie.

Spodnie ogrodniczki Urban+

Spodnie robocze ogrodniczki Urban+ idealnie pasują, dzięki dopasowanemu krojowi. Wytrzymała tkanina canvas posiada doskonałe właściwości mechaniczne i dużą wytrzymałość na rozciąganie oraz przerwanie. Wyposażone w 2 przednie kieszenie przelotowe wzmocnione materiałem CORDURA, 2 kieszenie tylne krytą plisą, dużą kieszeń przelotową na nogawce. Dodatkowo 1 kieszeń z suwakiem na telefon komórkowy, kieszeń na nóż łamany, śrubokręt i ołówki stolarskie, na prawej nogawce kieszeń na metr składany, śrubokręt i nóż łamany, wzmocnienie z materiału CORDURA. Posiadają podwójne części w strefie kolan a także kieszeń na nakolanniki. Dodatkową ochronę stanowią paski odblaskowe w części przedniej i tylnej, zwiększające dostrzegalność pracownika. Posiadają potrójne szwy w częściach narażanych na duże obciążenie.