HURTOWNIA BHP PPOŻ
Behapowy.pl Izabela Zawadzka Odorowska

Sklep BHP PPOŻ z bogatą ofertą od sprawdzonych producentów

Wiedza wynikająca z doświadczenia

Wprowadzamy do asortymentu tylko sprawdzony towar, doskonałej jakości. Oferujemy pomoc podczas wyboru poszukiwanych produktów. Ważne jest dla nas to, by artykuły spełniały najwyższe wymagania klientów.

Fabryczne ceny i szeroki asortyment

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem odzieży ochronnej i sprzętu BHP, dlatego możemy zaproponować klientom, ceny niższe niż u producenta. W oferowanym asortymencie posiadamy produkty wysokiej jakości, objęte gwarancją.

Szybka wysyłka

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówionych produktów, fabryczne ceny i różne formy rozliczeń.

Co robimy?

Zajmujemy się zaopatrzeniem przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych w odzież roboczą, obuwie, artykuły bhp i ppoż oraz środki ochrony indywidualnej. Prowadzimy sprzedaż zarówno na naszej stronie internetowej, jak i stacjonarnie, w Kutnie przy ul. Chopina 8. Ciągle poszerzamy nasz asortyment o nowe artykuły. Oferujemy niskie ceny oraz najwyższą jakość. Nasze produkty posiadają certyfikaty i spełniają wymagane normy. Służymy pomocą i odpowiadamy na pytania naszych klientów. Odzież robocza to przede wszystkim bezpieczeństwo, ale i wizytówka, dlatego oferujemy również możliwość wykonania indywidualnych nadruków.

Oferujemy asortyment znanych firm: Ardon, 3M, Demar, Aider, Beta, Bata, CXS, JSP, Kegel-Błażusiak, Adler, Protekt, Delta Plus, Honeywell, Uvex  i innych.

Szkolenia BHP i POPŻ

Nasza firma zajmuje się również przeprowadzeniem szkoleń i usług bhp oraz szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej. Wykonujemy również przeglądy podręcznego sprzętu gaśniczego oraz szelek do prac na wysokościach firmy Protekt.

Posiadamy nowoczesną platformę edukacyjną www.sektor.pebhp.pl na której świadczymy usługi szkoleń w formie e-learnigowej m.in. dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, dla kadry inżynieryjno technicznej czy pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno biurowych.

Historia Firmy

HURTOWNIA BHP PPOŻ Behapowy.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku BHP. Zapewniamy owocną współpracę i rzetelność w wykonywanej pracy. Staramy się, aby nasi klienci otrzymywali nie tylko najwyższej jakości towar, ale również najlepsze ceny i wszelką możliwą pomoc. Obecnie realizujemy wysyłkę zamówionych towarów na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajduje się odzież i obuwie ochronne, najlepszych producentów. Dbamy o naszych partnerów biznesowych, sprzedając profesjonalny sprzęt ochrony BHP w cenach hurtowych.

Współpracuj z nami!

Zrób proste, szybkie i bezpieczne zakupy w sklepie internetowym www.behapowy.pl lub wyślij zapytanie o indywidualną/ hurtową ofertę dla Twojej firmy na adres: sklep@behapowy.pl
Skompletuj swoje zamówienie korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia. Słuchamy opinii i rekomendacji naszych Klientów i tak aktualizujemy naszą ofertę, aby jak najlepiej spełniała ich potrzeby.