Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Buty robocze Strauss – połączenie wytrzymałości i wygody

Nie bez powodu buty robocze Strauss cieszą się niesłabnącą popularnością wśród pracowników zatrudnionych w budownictwie, fabrykach, hutach czy magazynach. Okazuje się bowiem, że tego typu buty robocze męskie oraz damskie wyróżniają się odpornością na wiele niebezpiecznych czynników zewnętrznych, zapewniając przy tym wygodę podczas chodzenia, schylania się czy pracy na kolanach. Dlatego też w naszym sklepie oferujemy starannie wykonane buty Strauss, które występują w różnych klasach ochrony. W efekcie z łatwością znajdziemy buty BHP, które spełniają wszystkie ważne wymogi związane z charakterem pracy.

czytaj więcej

Buty Strauss – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Decydując się na buty robocze męskie producenta Strauss, wiele osób docenia przede wszystkim ich lekkość połączoną z wytrzymałością. Trudno się temu dziwić – mimo niezwykle starannego wykonania i trwałości użytych w tym celu materiałów buty Engelbert Strauss mają podobną wagę, co obuwie, z których korzystamy na co dzień. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się zarówno jako obuwie robocze zimowe, jak i buty przeznaczone do prac w cieplejszych porach roku. Warto również zwrócić uwagę na materiał, z którego powstają buty robocze Strauss. Jako że wyróżnia się on przewiewnością, ale jednocześnie bardzo dobrze zabezpiecza stopę, idealnie sprawdzi się w różnego rodzaju hutach czy fabrykach, w których temperatura okazuje się znacznie wyższa niż na zewnątrz.

Znajdujące się w naszej ofercie buty ochronne bardzo dobrze spełniają swoją funkcję jako obuwie spawalnicze, dekarskie czy budowlane. Jako że często są to prace, które wymagają schylania się lub klęczenia, warto zdecydować się na buty odporne na ścieranie noska i pęknięcia materiału w miejscu, w którym zgina się stopa. Niektórzy pracownicy wybierają również buty Strauss bez podnoska, ale powinniśmy pamiętać, że chroni on czubek obuwia przed różnego rodzaju zniszczeniami i skutecznie zabezpiecza naszą stopę przed substancjami chemicznymi lub ciężkimi przedmiotami, które możemy przypadkiem upuścić na nogę podczas pracy. Ponadto w przypadku mniej wymagających zadań ciekawym wyborem okazują się również sandały robocze, które zapewniają nam odpowiednią ochronę i są idealnym wyborem podczas upalnych dni.

Buty Engelbert Strauss – jak wybrać odpowiednią klasę ochrony?

Z myślą o tym, aby każdy klient mógł wybrać buty Engelbert Strauss idealnie dopasowane do swoich potrzeb, zapewniamy łatwą dostępność różnego rodzaju klas ochrony. Warto przy tym wspomnieć, że pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów potwierdzają funkcjonalność oferowanych butów, a także komfort ich codziennego noszenia. W naszej ofercie znajdują się między innymi buty Strauss S1, które okazują się idealnym wyborem, gdy zależy nam na takich cechach obuwia jak zabudowana pięta, absorpcja energii czy właściwości antyelektrostatyczne. Ponadto buty klasy S1 zapewniają nam ochronę przed wszelkiego rodzaju rozpuszczalnikami, benzynami oraz olejami. Nieco większą wytrzymałością wyróżniają się jednak obuwie klasy S3, które oprócz wymienionych wcześniej cech okazują się odporne na przebicie podeszwy.