Wyświetlanie jednego wyniku

Bluzy robocze Strauss – gwarancja wygody i skutecznej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi

W ostatnich latach bluzy robocze Strauss wyróżniają się coraz większym uznaniem wśród pracowników zatrudnionych w różnych sektorach przemysłu czy budownictwa. Dzięki starannemu uszyciu oraz wykorzystaniu materiałów cechujących się wysoką jakością wspomniane bluzy robocze zapewniają skuteczną ochronę przed zimnem, wiatrem czy intensywnymi opadami deszczu. Szczególną popularnością cieszą się między innymi polary robocze wykonane z dryplexxu, który idealnie sprawdza się podczas trudnych warunków atmosferycznych. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się bluzy robocze Strauss występujące w różnych rozmiarach i cechujące się nieco innymi właściwościami. W efekcie każdy klient zyskuje możliwość wybrania odzieży, która okaże się najlepiej dopasowana do charakteru jego pracy.

czytaj więcej

Bluza robocza Strauss – dlaczego cieszy się tak dużą popularnością?

To prawda, że bluza robocza Strauss zachwyca starannym wykonaniem, a także swoją wytrzymałością. Okazuje się bowiem odporna nie tylko na działanie różnych czynników zewnętrznych, ale również na częste pranie czy wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nie musimy martwić się o to, że materiał po pewnym czasie straci swoje właściwości lub pojawiają się na nim nieestetyczne otarcia wpływające na gorszą ochronę przed zimnem. Dlatego też decydując się na zakup produktów Engelbert Strauss, zyskujemy pewność, że będą nam dobrze służyły przez wiele długich lat.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w przypadku producenta Strauss polar zapewnia nam skuteczną ochronę przed wiatrem oraz chłodem. Warto jednak zwrócić uwagę również na fakt, że każda bluza robocza Strauss powstaje z materiałów, które pozwalają skórze oddychać. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że dobra izolacja termiczna będzie wiązała się z gorszą wentylacją. Inwestując w tego rodzaju bluzy robocze, możemy z powodzeniem wykonywać wszelkiego rodzaju prace fizyczne, mając pewność, że materiał idealnie dopasuje się do temperatury naszego ciała.

Strauss – polar, który nie krępuje ruchów i bardzo dobrze dopasowuje się do naszej sylwetki

W przypadku producenta Strauss polar, który oferujemy w naszym sklepie, wyróżnia się także elastycznością. W efekcie nie musimy martwić się o to, że podczas podnoszenia ciężkich rzeczy, schylania się czy sięgania w kierunku wysokich półek nasze ruchy będą ograniczone przez nierozciągliwy materiał i tym samym praca sprawi nam większą trudność. Warto przy tym wspomnieć, że duży wybór rozmiarów oraz fasonów sprawia, że bluza robocza okazuje się idealnym wyborem dla osób o różnych sylwetkach. Dbając o komfort klientów, zapewniamy również łatwy dostęp do tabeli rozmiarów, która pomaga wybrać najlepszy dla nas polar.

Oprócz elastyczności proponowane bluzy charakteryzują się także wygodnymi ściągaczami oraz dodatkowymi rzepami, które pozwalają na lepsze dopasowanie ubrania do ciała i tym samym na skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Ponadto pojemne kieszenie oraz sprawnie działający zamek zapewniają większą funkcjonalność bluzy, do której zmieścimy niewielkie narzędzia, ochronne rękawiczki czy wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne do wykonywania codziennych obowiązków.