Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Użycie profesjonalnych środków czyszczących jest konieczne do zachowania pełnej czystości. Szczególnie jeśli zabrudzenia powstały poprzez silne substancje. Trudne do usunięcia są substancje oleiste, czy także barwiące. W naszym asortymencie znajdują się preparaty przeznaczone do wielu typów powierzchni. Oferujemy produkty uznanych marek: takich jak np. Sulima. Dodatkowo przygotowaliśmy akcesoria pomagające w aplikacji środków: czyściwo papierowe oraz dozownik.

Sprawdź naszą ofertę – profesjonalna chemia gospodarcza pomoże Ci w 100% zachowaniu porządku i nienagannych warunków higienicznych. Produktów użyj podczas czyszczenia hal, warsztatów i wszelkich innych obiektów, które narażone są na silne zabrudzenia.

Dowiedz się więcej o profesjonalnej chemii gospodarczej. Skontaktuj się z nami – zadzwoń pod numer 692-515-037 lub napisz na e-mail sklep@behapowy.pl. Zachęcamy do składania swoich zamówień!

Profesjonalna chemia gospodarcza – jakie produkty warto wybrać?

W asortymencie znajduje się koncentrat do usuwania tłustych zabrudzeń – np. plamach po smarze. Został stworzony przy udziale naturalnych rozpuszczalników opartych na olejach cytrusowych. Dzięki nim produkt zyskuje przyjemny zapach i działa jeszcze skuteczniej. Jego zaletą jest możliwość zmycia nawet mocnych plam, które nie były możliwe do usunięcia poprzez inne metody. Wysoka skuteczność nie powoduje wysychania skóry rąk – składniki zostały dobrane tak, by nie uszkadzały naskórka. Wykorzystaj go do mycia podłóg, okapów, szafek, a także ubrań roboczych – ich materiał z pewnością nie ulegnie zniszczeniu.

Sklep Behapowy.pl zadał o dostarczenie płynów do mycia konkretnych powierzchni, wymagających odpowiednich produktów. Za ich pomocą skutecznie doczyścisz posadzki kamienne, plastik, szkło, chrom oraz ceramikę. Dotychczas płyny do mycia szyb pozostawiały na ich powierzchni nieestetyczne smugi? Dzięki płynom Laguna pozostaną nieskazitelnie lśniące. Profesjonalna chemia czyszcząca Behapowy.pl zaskoczy Cię swoim skutecznym działaniem.

Chcesz pozbyć się zabrudzeń z rąk? W sklepie internetowym Behapowy.pl zamieściliśmy żele i pasty do mycia rak w kilku wersjach zapachowych oraz mydło antybakteryjne o zapachu konwalii. Zawiera substancje nawilżające, które świetnie pielęgnują skórę.

Najsilniejszym produktem, usuwającym najcięższe zabrudzenia z dłoni, jest pasta do mycia rąk. Jej formuła pozwala na pozbycie się smarów, olejów i innych trudno zmywalnych substancji. To obowiązkowe wyposażenie warsztatów i pracowni.

Szukasz produktów do usuwania zabrudzeń w niskiej cenie? Profesjonalna chemia budowlana Behapowy.pl to dobra inwestycja, która ułatwi Ci zachowanie idealnego porządku.

Profesjonalna chemia czyszcząca – jakie akcesoria do czyszczenia wybrać?

Akcesoria do czyszczenia Behapowy.pl to dozownik do nakładania żeli i past, a także czyścidło papierowe.

Dozownik taki jak Dozownik do past i żeli SULIMA ułatwia dozowanie past i żeli bezpośrednio na ręce. Dzięki niemu wszystkie produkty używane są w sposób higieniczny i oszczędny. Decydując się na ich użycie, zyskasz także porządek – nie doprowadza do rozlania produktu. Nie musisz już tracić czasu na długie sprzątanie po przeprowadzonych pracach.

Czyścidło papierowe wykonano w 100% z celulozy. Doskonale absorbuje płyny i jest wytrzymałe na rozerwania. Profesjonalna chemia do czyszczenia będzie świetnie z nim współgrać. Za jego pomocą pozbędziesz się plam z różnego rodzaju powierzchni. Nie pozostaną na nich żadne smugi i zacieki. Czyścidła takie jak Czyściwo papierowe HLA-CZYCEL 240m posiadają gramaturę 18h/m2.  Długość rolki to aż 240 m. Jest to wydajny produkt, dzięki któremu czyszczenie będzie jeszcze łatwiejsze.

Chemia profesjonalna Behapowy.pl to starannie dobrane produkty, za pomocą których pozbędziesz się wszelkiego rodzaju plam. Wyposaż się w nie, jeśli zajmujesz się pracami w warsztacie lub innego typu pracowni. Gwarantujemy Twoje 100% zadowolenie – zachęcamy do składania zamówień!