Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wysokiej jakości rękawice Engelbert Strauss – idealne dopasowanie do dłoni

Pracownicy, którzy decydują się na rękawice Engelbert Strauss, często okazują się zaskoczeni komfortem ich użytkowania oraz dużym ułatwieniem wykonywania codziennych obowiązków. Dzieje się tak, ponieważ nie każda rękawica robocza wyróżnia się starannym wykonaniem oraz wysokiej jakości materiałami, które zapewniają większą wygodę podczas pracy. To sprawia, że po zainwestowaniu w taki produkt jak rękawice robocze Strauss, wiele osób zachwyca się ich funkcjonalnością oraz skuteczną ochroną dłoni. Z tego też powodu w ofercie naszego sklepu znajdują się rękawice Engelbert Strauss, które cechują się nie tylko wysoką jakością, ale również atrakcyjną ceną. Warto jednak dowiedzieć się, czym wyróżniają się poszczególne modele, aby wybrać rękawiczki BHP idealnie dopasowane do charakteru pracy.

czytaj więcej

Rękawice robocze Strauss – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Dzięki temu, że rękawice Engelbert Strauss charakteryzują się nieco innym wykonaniem w zależności od wybranego modelu, możemy z łatwością dopasować je do wykonywanych przez nas obowiązków i tym samym zyskać ochronę dłoni, która pozytywnie wpłynie na komfort pracy. W przypadku osób, które nie pracują na co dzień z maszynami ani nie mają kontaktu z chemicznymi substancjami, polecamy przede wszystkim lekkie rękawice robocze Strauss, które ułatwią przenoszenie różnych rzeczy, pozwalając jednocześnie skórze oddychać.

Ciekawą propozycją okazują się między innymi rękawice ze wzmocnionymi czubkami palców i elastycznymi siateczkami pojawiającymi się między palcami. Wspomniane wzmocnienia skutecznie chronią przed wszelkiego rodzaju urazami pojawiającymi się podczas noszenia ciężkich towarów, a przewiewne siateczki zapewniają większy komfort w przypadku cieplejszych dni.

Oprócz tego znajdujące się w naszej ofercie rękawiczki Strauss bardzo dobrze sprawdzają się także podczas pracy z ostrymi narzędziami lub niebezpiecznymi substancjami. Warto wówczas zwrócić większą uwagę na dodatkowo wzmacniane modele, które okazują się odporne na przebicia, rozdarcia czy ścieranie. Ponadto w przypadku bardziej wymagających zadań godną rozważenia propozycją okazują się również rękawice robocze Strauss zakończone ściągaczami oraz mocnymi rzepami. Dzięki tego typu rozwiązaniom rękawice Engelbert Strauss nie zsuną nam się nagle z dłoni i nie przepuszczą do środka żadnej szkodliwej substancji.

Rękawice robocze Strauss jako gwarancja lepszego chwytu poszczególnych przedmiotów

Decydując się na rękawice robocze Strauss, powinniśmy również pamiętać o tym, że tego typu produkty bardzo dobrze sprawdzają się podczas dźwigania i przenoszenia różnego rodzaju towarów. Chropowata powłoka od wewnętrznej strony rękawicy gwarantuje między innymi lepszą przyczepność, pozwalając na pewniejszy chwyt. Ponadto dzięki temu, że rękawice przez cały czas pozostają suche i umożliwiają dłoniom odpowiednią wentylację, podnoszone przedmioty nie wyślizgują się z rąk i tym samym nie doprowadzają do stworzenia niebezpiecznych sytuacji.