Wyświetlanie 1–20 z 55 wyników

Buty BHP — ochrona podczas pracy

Praca w szczególnych, a zwłaszcza trudnych warunkach wymaga odpowiedniego przygotowania również pod względem właściwego obuwia roboczego. Buty pracownicze zapewniają właściwy komfort podczas chodzenia i wykonywania obowiązków podczas pracy oraz chronią przed różnymi niebezpieczeństwami, jakie wiążą się z charakterem wykonywanego zawodu. Obuwie BHP musi spełniać wymogi dla konkretnego miejsca pracy. Inne jest obuwie dla osób pracujących w branży przemysłowej, na hali produkcyjnej, a inne dla tych, którzy pracują w gastronomii, usługach czy budowlance. W naszym sklepie można znaleźć wysokiej jakości obuwie do pracy w szczególnych warunkach. Będzie ono odpowiednie dla osób pracujących na halach, elektrowniach, w obiektach przemysłowych, przetwórstwie materiałów czy na budowach. Przedsiębiorcom planującym większe zakupy obuwia w naszym sklepie oferujemy możliwość nabycia ich w specjalnej cenie, którą można uzgodnić podczas bezpośredniego kontaktu z nami.

czytaj więcej

Wytrzymałe obuwie robocze

Praca w trudnych warunkach wymaga używania odpowiednio przystosowanego obuwia, nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale również z powodu ich większej wytrzymałości w porównaniu do codziennych butów. Używając podczas pracy na budowie czy w przemyśle sneakersów, trampek czy jakichkolwiek zwyczajnych półbutów trzeba by było je bardzo często wymieniać, a to wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Buty robocze są zaprojektowana w taki sposób, aby nie zniszczyły się zbyt szybko w kontakcie z wodą, pyłem czy wysokimi temperaturami. Są odpowiednio przystosowane zarówno pod względem wykonania cholewy, jak i podeszwy. Energiczne wiązanie butów nie powinno powodować uszkodzenia materiału, a podeszwa butów roboczych musi być na tyle trwała, żeby nie ścierać się w zbyt szybkim tempie. W zależności od modelu buty do pracy chronią przed wysokimi i niskimi temperaturami, porażeniami prądem, kontaktem z ciężkimi przedmiotami, które mogłyby upaść bezpośrednio na stopę. Jest to istotne nie tylko z punktu widzenia pracownika, ale również jego pracodawcy, który ma prawny obowiązek wyposażenia osobę zatrudnioną we właściwą odzież roboczą, a w tym również obuwie.

Buty ochronne wodoodporne

Pracując w terenie, bardzo często konieczne jest noszenie obuwia wodoodpornego. Takie buty przydają się także wszędzie tam, gdzie pracownik ma do czynienia z różnego rodzaju płynnymi substancjami, takimi jak oczywiście woda, ale również oleje, smary czy benzyna. W naszym sklepie można znaleźć buty ochronne, które doskonale nadają się do pracy na podmokłym terenie oraz wszędzie tam, gdzie wymagane są kalosze. W naszej ofercie znajdują się także białe kalosze ochronne, jakich używa się w przemyśle spożywczym. Zostały one wykonane w taki sposób, aby oprócz wodoodporności zapewniać także właściwy komfort noszenia.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem obuwia ochronnego zachęcamy do zapoznania się z ofertą butów BHP dostępnych w naszym sklepie internetowym. W przypadku chęci nabycia obuwia w hurtowej ilości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.