Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Profesjonalne spodnie robocze Strauss w ofercie sklepu behapowy.pl

Firma Engelbert Strauss jest renomowanym niemieckim producentem ubrań roboczych klasy premium, które cieszą się olbrzymią popularnością zarówno w Polsce, jak i na świecie. Odzież ze strusiem zawartym w logo wspomnianej marki kojarzona jest obecnie z niezawodnością, profesjonalizmem oraz ponadprzeciętną estetyką. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, aby przekonać się osobiście o korzyściach zapewnianych przez specjalistyczne spodnie robocze Strauss.

czytaj więcej

Spodnie Strauss – szczegóły asortymentu

Jeśli chodzi o markę Strauss spodnie dostępne w ramach niniejszej podstrony występują w wielu niejednolitych wariantach rodzajowych, rozmiarowych oraz designerskich. Mogą to być zarówno szorty oraz krótkie spodenki, jak i długie spodnie robocze z dodatkowymi wzmocnieniami na kolanach wykonanymi najczęściej z Cordury.

W ofercie mamy spodnie robocze męskie i damskie w różnych kolorach, w tym przede wszystkim niebieskie, czarne oraz białe, a także odblaskowe rekomendowane osobom pracującym w godzinach wieczornych. Jednocześnie nie brakuje u nas także modeli występujących w bardziej nietypowych odcieniach, takich jak chociażby platyna, zieleń, żółć, czerwień, granat czy barwa popielata.

Poszczególne spodnie robocze sygnowane logo z charakterystycznym strusiem mogą mieć rozmaite zastosowanie. Wśród modeli odnajdziesz m.in. uniwersalne spodnie monterskie oraz specjalistyczne, np. dekarskie, malarskie lub budowlane. Ponadto mogą mieć one konstrukcję standardową albo – dla większej stabilności noszenia – bazującą na szelkach.

Olbrzymia mnogość dostępnych wzorów opisywanej odzieży sprawia, że każdy bez trudu dobierze u nas rozwiązanie precyzyjnie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb zarówno funkcjonalnych, jak i estetycznych czy rozmiarowych. W ostatnim z tych zadań na pewno pomoże Ci tabela rozmiarów spodni uwzględniona na kartach konkretnych produktów, w ramach której przedstawiono, jaki obwód pasa i bioder oraz długość nogawki reprezentuje konkretną wielkości ubrania.

Strauss spodnie atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne i wytrzymałe

Do niepodważalnych zalet, którymi odznaczają się spodnie Strauss, zaliczyć należy przede wszystkim to, iż stanowią one złoty środek w kontekście odpowiedniego wyważenia aspektów estetycznych, wytrzymałościowych oraz użytkowych. Odzież od firmy Strauss zapewnia duży komfort noszenia oraz wysoki stopień ochrony przed przetarciami i rozrywaniem, a przy tym wciąż oferuje nietuzinkowy i świetnie prezentujący się design.

Inwestując w wysokiej jakości niemieckie spodnie Engelbert Strauss otrzymujesz wyroby:

– wykonane precyzyjnie i z dobrych gatunkowo materiałów,

– o zmyślnie opracowanej konstrukcji uwzględniającej liczne kieszenie do przechowywania potrzebnych podczas pracy akcesoriów,

– świetnie dopasowujące się do Twojego ciała, m.in. dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Flex Belt,

– o sprzyjającym Twojej prezencji kroju i kolorystyce,

– z dodatkowymi wzmocnieniami w obrębie najbardziej newralgicznych części nóg.

Jeśli zatem interesują Cię trwałe spodenki do pracy wysokiej jakości, o niebanalnym jednocześnie wyglądzie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poniższych produktów.